Про компанію Друк

Корпорація Тайм Груп (Time Group Inc.) заснована в 1984 році, розташована в Пекіні, Китай, є провідним виробником в області високотехнологічних (High Tech) засобів неруйнівного контролю і зварювального устаткування. Фундамент Тайм Груп - Наука, Промисловість і Експорт. У 1995 році компанія отримала сертифікат ISO 9001.

Високі технології Пекіну Лімітед (Beijing TIME High Technology Ltd., скор.Тайм Хай Тек Time High Tech) - найбільша і найприбутковіша філія компанії Тайм Груп. Високі технології Пекіну Лімітед спеціалізується на виробництві та збуті устаткування для контролю і серійно випускає більше десяти найменувань устаткування, включаючи портативні твердоміри, стаціонарні твердоміри, твердоміри для гуми, портативні вимірювачі шорсткості (профілометри), товщиноміри покриття, вимірювачі вібрації, ультразвукові товщиноміри, пірометри, ультразвукові дефектоскопи. Високі технології Пекіну Лімітед це 22 дочірні фірми-виробники що знаходяться у власності компанії та розташовані по всьому Китаю, і більш ніж 70 дистриб'юторів у всьому світі включаючи дочірню фірму в Європі. Тайм встановив репутацію світового класу за якістю і обслуговуванню.

Ми розширюємо діапазон наших нових технічних продуктів. Найновіші продукти будуть пропонуватимуться світовому ринку. Time High Tech діє разом зі всіма друзями і діловими партнерами, аби зробити як можна більший внесок у розвиток світу.

 

Продукція

Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Прилади TIME

твердомір TH180

Time Group Украина